Verkooppunten

Hoe geraak je aan het unieke Kinderuurboekje


“Een brief voor Sinterklaas” ?


We raden aan om voor elk kind een apart boekje te kopen. Zo kan iedereen de spelletjes en doe-activiteiten uitvoeren. Veel plezier!


Vanaf 9 november te bestellen via: www.deboesdaalhoeve.be
(Boekjes worden na aankoop thuis bezorgd vanaf 20 november)

Vanaf 20 november te koop in deze verkooppunten:

– Dagbladhandel “Ypsi” – Kerkstraat 7, Sint-Genesius-Rode
– Dagbladhandel “Bij Nathalie” – Gemeenteplein 5, Buizingen
– Dagbladhandel “Seghers” – Torleylaan 26, Huizingen
– Streekproductencentrum – Poststraat 3A, Halle
– Dagbladhandel “Carpé Diem” – Alsembergsesteenweg 610, Dworp
– Dagbladhandel “News Shop Sonja” – Steenweg naar Eigenbrakel 8, Alsemberg
– Bij Ann Coppé – Hortensialaan 11, Strombeek – 0477/99 59 60

Ook te verkrijgen bij de volgende leden van “Het Kinderuur”:

– David Maes – 0474/40 67 34
                      david-maes@skynet.be (Sint-Genesius-Rode)
– Fred Vanderlinden – 0477/69 26 54 – fredvanderlinden@telenet.be
                                Berkendallaan 89, Vilvoorde
– Greet Stoffels – 0479/37 56 52 – greetstoffels@live.be (Sint-Genesius-Rode)
– Ruth Brillens – ruth.brillens89@hotmail.com (Lembeek)
– Stef Savenberg – stef_savenberg@hotmail.com (Essenbeek)
– Christel Maeschalck – 0477/54 04 51 – christel.maeschalck@hotmail.be (Sint-Genesius-Rode)
– Saartje Vanderlinden – 0479/20 54 09 – saar_vdl@hotmail.com (Halle)
– Steven Destrijker – kadett82@hotmail.com (Pepingen)
– Bart Devillé – 0495/24 39 72 – bart_deville@hotmail.com (Sint-Genesius-Rode)
– Hans Deboeck – 0471/69 24 56 – hans.deboeck@hotmail.com (Relegem-Asse)
– Liesbeth Mathay – liesbethmathay@hotmail.com (Lembeek)

PRIJS?

We raden aan om voor elk kind een apart boekje te kopen. Zo kan iedereen de spelletjes en doe-activiteiten uitvoeren. Veel plezier!

Ben je nieuwsgierig geworden?
Kijk dan zeker eens naar dit filmpje: